تبلیغات
persiangulf-sports - جادوگر شهر گاوهای خشمگین

منو اصلی

آرشیو مطالب

لینک دوستان

جادوگر شهر گاوهای خشمگین

[ نظرات ]

نویسنده : mohamad | دسته: | تاریخ ارسال : سه شنبه 28 شهریور 1391کافیست رنگش را نگاه کنید.خود به خود مسحورتان میکند.این محصول افسانه ای همان آونتادور است که تا سر حد جنون ، خیره کننده نشان میدهد.شرکت تیونینگ Oakley Design با هنرمندی تمام یکی از زیباترین خودرو های اسپرت دنیا را خلق کرده است.پوشش آبی و فیروزه ای کروم رنگش ، فوق العاده چشم نواز است.نام جدید آن Dragon Edition (نسخه اژدها) است.

پروژه تیونینگ با تغییرات آئرودینامیک شروع شد.مثل تعویض بال عقب،رکاب و هواکش های مکنده،قطعاتی که همگی از فیبرهای کربن تهیه شده اند.روی قسمت های مهم بدنه مثل ستون ها،کاپوت و پنل های زیری خودرو نماد نارنجی رنگ اژدها دیده میشود.اگزوز های جدید از جنس تیتانیوم و تنها به وزن 6 کیلوگرم هستند.به منطور مطمئن شدن از ساختار آئرودینامیک،آونتادور فوق بذای تست به مرکز تحقیقاتی MIRA برده شده است.

...

نگاهی به پورشه 911

در سراسر جهان خواندنی ها در مورد گران ترین و سریع ترین اتوبمیل های جهان از دیر باز از اهمیت فراوانی برخوردار است. پورشه Cabriolet turbo 911 بر خلاف دیگر خودروها نیازی به توقف ودرگیر سازی ترمز دستی نمی باشد و امکان باز و بسته شدن کردن سقف با سرعت کمتر از50 کیلومتر در ساعت را دارا میاشد. قبل از پرداختن به جزئیات آخرین مدل پورشه 911 در زمان 4 ثانیه سرعت را از 0 به رقم 100 کیلومتر در ساعت میرساند و حداکثر سرعت در پورشه 911 به میزان 300 کیلومتر در ساعت می باشد که حاکی از توان بالای این خودرو می باشد .

Theme Design By BlueTheme.Ir