تبلیغات
persiangulf-sports - قیمت خودروهای وارداتی

منو اصلی

آرشیو مطالب

لینک دوستان

قیمت خودروهای وارداتی

[ نظرات ]

نویسنده : mohamad | دسته: | تاریخ ارسال : سه شنبه 28 شهریور 1391
چه بلایی بر سر اقتصاد ما آمده؟ اصلا چه بلایی بر سر خود ما آمده؟! چرا هیچ کدام از مسولان عکس العملی در برابر این همه مشکلات ناشی از تغییر قیمت ها (حداقل در صنعت خودرو) از خود نشان نمی دهند؟ بعضی ها چگونه می توانند با خیالی آسوده در پشت میکروفون قرار بگیرند و جمله همیشگی شان را تکرار کنند که تحریم ها بی تاثیر بوده؟ به امید چه چیزی این همه از حقیقت فرار می کنند؟ مگر برخی ها از همین مردم نیستند؟ مگر با ما در یک کشور مشابه زندگی نمی کنند؟! پس چرا همیشه خون بعضی ها پر رنگ تر از خون ماست؟

چرا در مقابل تحولات این چندساله به مدیران خودروساز داخلی کسی حتی نیم نگاهی هم نمی کند؟ چرا صنعت خودرویی کشور با آنکه همه چیز به نفعش بود و از آن به عنوان قطب ایزوله صنعت در برابر بحران اقتصادی غرب یاد می شد به این درد بی درمان مبتلا شده؟ وام هزار میلیارد تومانی به ایران خودرو و سایپا برای چیست؟ نمی خواهید که باور کنیم برای بدهی شان به قطعه سازان داخلی این همه تسهیلات گرفته اند؟ یعنی حتی دیوار بلند تعرفه واردات هم دیگر چاره کارشان نیست؟ پس ظاهرا تنها یک راه حل باقی مانده . . .

دستی از غیب برون آید و کاری بکند . . . . !

 

کیا موهاوی ؛ 130 میلیون تومان،

 کیا سورنتو ؛ 116 میلیون تومان،

 هیوندای سانتافه ؛ 112 میلیون تومان،

 هیوندای ix55 وراکروز ؛ 134 میلیون تومان،

 هیوندای سوناتا YF ؛ 91 میلیون تومان،

 هیوندای جنسیس ؛ 150 میلیون تومان،

 هیوندای i20 ؛ 49 میلیون تومان،

 هیوندای i30 ؛ 66 میلیون تومان،

 سانگ یانگ اکتیون ؛ 77 میلیون تومان،

 سانگ یانگ کایرون ؛ 83 میلیون تومان،

 سانگ یانگ رکستون ؛ 94 میلیون تومان،


...

نگاهی به پورشه 911

در سراسر جهان خواندنی ها در مورد گران ترین و سریع ترین اتوبمیل های جهان از دیر باز از اهمیت فراوانی برخوردار است. پورشه Cabriolet turbo 911 بر خلاف دیگر خودروها نیازی به توقف ودرگیر سازی ترمز دستی نمی باشد و امکان باز و بسته شدن کردن سقف با سرعت کمتر از50 کیلومتر در ساعت را دارا میاشد. قبل از پرداختن به جزئیات آخرین مدل پورشه 911 در زمان 4 ثانیه سرعت را از 0 به رقم 100 کیلومتر در ساعت میرساند و حداکثر سرعت در پورشه 911 به میزان 300 کیلومتر در ساعت می باشد که حاکی از توان بالای این خودرو می باشد .

Theme Design By BlueTheme.Ir