تبلیغات
persiangulf-sports - آونتادور 900 اسبی DMC

منو اصلی

آرشیو مطالب

لینک دوستان

آونتادور 900 اسبی DMC

[ نظرات ]

نویسنده : mohamad | دسته: | تاریخ ارسال : سه شنبه 28 شهریور 1391مالکان لامبورگینی آونتادور هم اکنون با 165,000 دلار می توانند پکیج کامل DMC را برای خودرویشان سفارش دهند؛ پکیجی که هم ظاهر این سوپراسپرت را زیباتر کرده و هم بهبود فنی قابل توجهی برای آن داشته است . . .Molto Veloce نامی است که DMC برای این خودرو درنظر گرفته و یکی از معانی آن در زبان ایتالیایی «فوق العاده سریع» است. کیت بدنه در جلو شامل یک اسپویلر فیبرکربنی است که زیر سپر استاندارد آونتادور نصب شده، همچنین رکاب های جانبی فیبرکربنی نیز علاوه بر بهبود جریان هوای عبوری موجب افزایش نیروی چسبندگی آونتادور شده اند. دیفیوزر و اسپویلر عقب نیز آخرین تغییر صورت گرفته در آن است.

در قسمت فنی این تیونر سوئیسی توانسته با تغییراتی ازجمله پمپ بنزنین و انژکتورهای جدید، تغییر سیستم الکترونیکی کنترل فشار سیلندرها و … از پیشرانه 6.5 لیتری V12 آونتادور که در حالت استاندارد حدود 700 اسب بخار قدرت دارد، بیش از 900 اسب بخار تولید کند. به گفته DMC خروجی اگزوزهای تیتانیومی جدید آونتادور نیز که با افزودن آن 15 اسب بخار بر قدرت موتور افزوده شده تنها 3.4 کیلوگرم وزن دارند یعنی ده برابر سبکتر از مدل استاندارد!


اما آنهایی که تمایلی برای سفارش پکیج کامل DMC را ندارند می توانند برخی از اجزای مختلف آنرا بصورت جداگانه خریداری کنند: به عنوان مثال 32,600 دلار برای کیت بدنه، 13,000 دلار برای نمای درونی خودرو (که هنوز تصاویر یا جزییات آن منتشر نشده)، 13,000 دلار برای رینگ های Forgiato و 7,100 دلار برای سیستم اگزوز.

...

نگاهی به پورشه 911

در سراسر جهان خواندنی ها در مورد گران ترین و سریع ترین اتوبمیل های جهان از دیر باز از اهمیت فراوانی برخوردار است. پورشه Cabriolet turbo 911 بر خلاف دیگر خودروها نیازی به توقف ودرگیر سازی ترمز دستی نمی باشد و امکان باز و بسته شدن کردن سقف با سرعت کمتر از50 کیلومتر در ساعت را دارا میاشد. قبل از پرداختن به جزئیات آخرین مدل پورشه 911 در زمان 4 ثانیه سرعت را از 0 به رقم 100 کیلومتر در ساعت میرساند و حداکثر سرعت در پورشه 911 به میزان 300 کیلومتر در ساعت می باشد که حاکی از توان بالای این خودرو می باشد .

Theme Design By BlueTheme.Ir