تبلیغات
persiangulf-sports - تیونینگ نسل جدید مرسدس بنز کلاس A

منو اصلی

آرشیو مطالب

لینک دوستان

تیونینگ نسل جدید مرسدس بنز کلاس A

[ نظرات ]

نویسنده : mohamad | دسته: | تاریخ ارسال : یکشنبه 2 مهر 1391نسل جدید مرسدس بنز کلاس A نوسط متخصصین تیونینگ شرکت براباس ارتقا یافت.

از بعد از رونمایی مدل 2013 کلاس
A در نمایسشگاه ماه مارس ژنو،این خودرو در بسیاری از بازارهای اروپا عرضه و در نمایندگی فروش مرسدس  بنز آن ها به فروش رسید.

اما نسل جدید کلاس A به کمک تغیرات ایجاد شده توسط متخصصین براباس به یک هاچ بک لوکس و با ظاهری جذاب تر تبدیل شده است.

این خودرو با بسته ای کامل از قطعات جدید ارائه شده و ارتفاع سامانه تعلیق آن کاهش داده شده است .

همچنین کلاس A ارتقا یافته به رینگ های آلیاژی 17 اینچی نیز مجهز شده و ظاهری تقریبا جدید را به خود گرفته است.

متاسفانه این شرکت تیونینگ آلمانی جزئیات دقیقی درباره تغییرات دیگر ایجاد شده بر روی کلاس A منتشر نکرده و تصمیمی دارد هم زمان با آغاز فروش آن ،اطلاعات نوع عملکرد و قطعات افزوده شده به آن را اعلام نماید.

البته می دانیم که این خودرو به جز رینگ های 19 اینچی به یک سامانه جدید اگزوز نیز مجهز شده و احتمالا تغییراتی را در کابین و موتور خواهد داشت.

بایستی یادآوری کرد که نسل جدید خودروی مرسدس بنز کلاس A قیمتی کم تر از 24 هزار یورو در اروپا دارد و در حال حاضر در آلمان و مجارستان تولید می گردد.

اگر چه هنوز شرکت از زمان رونمایی کلاس A خبر یاعلام نکرده لی النتظار می رود که این خودرو در نمایشگاه اتومبیل پاریس رونمایی گردد.


...

نگاهی به پورشه 911

در سراسر جهان خواندنی ها در مورد گران ترین و سریع ترین اتوبمیل های جهان از دیر باز از اهمیت فراوانی برخوردار است. پورشه Cabriolet turbo 911 بر خلاف دیگر خودروها نیازی به توقف ودرگیر سازی ترمز دستی نمی باشد و امکان باز و بسته شدن کردن سقف با سرعت کمتر از50 کیلومتر در ساعت را دارا میاشد. قبل از پرداختن به جزئیات آخرین مدل پورشه 911 در زمان 4 ثانیه سرعت را از 0 به رقم 100 کیلومتر در ساعت میرساند و حداکثر سرعت در پورشه 911 به میزان 300 کیلومتر در ساعت می باشد که حاکی از توان بالای این خودرو می باشد .

Theme Design By BlueTheme.Ir