تبلیغات
persiangulf-sports - SLS GT ؛ شبه ساه کیشرر

منو اصلی

آرشیو مطالب

لینک دوستان

SLS GT ؛ شبه ساه کیشرر

[ نظرات ]

نویسنده : mohamad | دسته: | تاریخ ارسال : یکشنبه 7 آبان 1391پکیج تیونر آلمانی کیشر که Supercharged GT نام گرفته به محض ورودش سروصدای زیادی باخود داشت چرا که برخی شایعات می گفت که برپایه مدل های جدید SLS GT ارتقا یافته است ولی کیشر با تکذیب این موضوع، این محصول را نسخه ارتقا یافته ای از SLS AMG های استاندارد دانست . . .
در قسمت ظاهری آنچه بیش از همه نگاه ها را به خود جلب میکند جلوپنجره ای بزرگ با خطوط عمودی است که تماما از فیبرکربن ساخته شده و ظاهرا با الهام از 300SL Panamericana مدل 1952 است. کاپوت جدید خودرو به همراه پره های کربنی جدیدی که بر روی خروجی هوای گلگیرهای جلو نصب شده، رینگ های فورج کاری شده اختصاصی کیشر از مدل RS-1 که سایز آنها در جلو 10.0Jx20 و در عقب 11.5Jx21 اینچ بوده که با تایرهای میشلین از مدل Pilot Super Sport پوشانده شده اند در کنار رنگ مشکی مات و نهایتا کاهش ارتفاع 30 میلیمتری تعلیق همه و همه تداعی گر یک نکته در ذهن بیننده هستند و آن اینکه این SLS خودرویی شیطانی است!...

نگاهی به پورشه 911

در سراسر جهان خواندنی ها در مورد گران ترین و سریع ترین اتوبمیل های جهان از دیر باز از اهمیت فراوانی برخوردار است. پورشه Cabriolet turbo 911 بر خلاف دیگر خودروها نیازی به توقف ودرگیر سازی ترمز دستی نمی باشد و امکان باز و بسته شدن کردن سقف با سرعت کمتر از50 کیلومتر در ساعت را دارا میاشد. قبل از پرداختن به جزئیات آخرین مدل پورشه 911 در زمان 4 ثانیه سرعت را از 0 به رقم 100 کیلومتر در ساعت میرساند و حداکثر سرعت در پورشه 911 به میزان 300 کیلومتر در ساعت می باشد که حاکی از توان بالای این خودرو می باشد .

Theme Design By BlueTheme.Ir