تبلیغات
persiangulf-sports - تیونینگ ابر خودروی فراری 458 ایتالیا

منو اصلی

آرشیو مطالب

لینک دوستان

تیونینگ ابر خودروی فراری 458 ایتالیا

[ نظرات ]

نویسنده : mohamad | دسته: | تاریخ ارسال : یکشنبه 12 شهریور 1391



شرکت تیونینگ رویال 1 موتور اسپرت ،خودروی ارتقا یافته فراری 458 ایتالیا را رونمایی کرد.

فراری 458 ایتالیا یکی از بهترین خودروهای حال حاضر بازار است ولی اگر فکر می کنید که این خودرو بهتر از این ها نمی شود اشتباه می کنید چرا که رویال یک موتور اسپرت بسته ارتقایی جدید را برغای آن ارائه کرده است.

این شرکت رنگ سیاه را برای سقف ،لبه های کناری و قسمت عقبی خودرو انتخاب کرده و آن را به رینگ های فوق العاده فورجیا مجهز نموده است این ابر خودروی ایتالیایی به چراغ های عقب دودی،سامانه اگزوز جدید و سامانه تعلیق پایین تری مجهز شده است .

متاسفانه رویال  اسپرت هنوز جزئیات بیشتری را درباره فراری 458 ایتالیا ارتقاء یافته اعلام نکرده است.

بایستی یادآوری کرد خودروی فراری 158 ایتالیا جایگزین فراری F430 قدیمی بوده است و زمان رونمایی رسمی آن به سال 2009 و نمایشگاه بین المللی اتومبیل فرانکفورت باز می گجردد.

این ابر خودروی ایتالیایی دارای یک موتور 4.5 لیتری V8 به توان 562 اسب بخار می باشد و گشتاور آن در دور موتور 6 هزار به 540 نیوتون متر می رسد گفتنی است از دور موتور 3250 به بعد 80% گشتاور خودرو تولید می گردد.

این خودرو دارای یک جعبه دنده هفت سرعته است و توسط پینین فارینا طراحی شده است.


...

نگاهی به پورشه 911

در سراسر جهان خواندنی ها در مورد گران ترین و سریع ترین اتوبمیل های جهان از دیر باز از اهمیت فراوانی برخوردار است. پورشه Cabriolet turbo 911 بر خلاف دیگر خودروها نیازی به توقف ودرگیر سازی ترمز دستی نمی باشد و امکان باز و بسته شدن کردن سقف با سرعت کمتر از50 کیلومتر در ساعت را دارا میاشد. قبل از پرداختن به جزئیات آخرین مدل پورشه 911 در زمان 4 ثانیه سرعت را از 0 به رقم 100 کیلومتر در ساعت میرساند و حداکثر سرعت در پورشه 911 به میزان 300 کیلومتر در ساعت می باشد که حاکی از توان بالای این خودرو می باشد .

Theme Design By BlueTheme.Ir