تبلیغات
persiangulf-sports - آماده برای مک لارن جدید پاریس + ویدئو

منو اصلی

آرشیو مطالب

لینک دوستان

آماده برای مک لارن جدید پاریس + ویدئو

[ نظرات ]

نویسنده : mohamad | دسته: | تاریخ ارسال : دوشنبه 27 شهریور 1391مک لارن با انتشار رسمی یک تیزر تبلیغاتی، آمادگی خود را برای حضور در نمایشگاه 2012 پاریس اعلام نمود . . .

[http://www.aparat.com/v/H9gRO]


« مک لارن و آیرودینامیک » نام این ویدئوست که در آن خطوط مواجی دیده می شود که بر روی محصولی کاملا جدید از این خودروساز انگلیسی جریان می یابد. اگرچه تنها در چند ثانیه از این ویدئو نمای جلویی این خودرو اندکی معلوم شده اما هنوز نمی دانیم که این محصول یک مدل مسابقه ای است یا خودرویی مفهومی مانند X-1 ؛ شاید حتی نسل جدید مک لارن F-1 باشد که قرارست در پاریس رونمایی شود که اگر چنین اتفاقی رخ دهد به احتمال فراوان باید انتظار یک سوپراسپرت 1000 اسبی را داشته باشیم. تا به روز شدن مجدد این صفحه در یکی دو هفته آینده و برپایی نمایشگاه لطفا همچنان منتظر بمانید!

...

نگاهی به پورشه 911

در سراسر جهان خواندنی ها در مورد گران ترین و سریع ترین اتوبمیل های جهان از دیر باز از اهمیت فراوانی برخوردار است. پورشه Cabriolet turbo 911 بر خلاف دیگر خودروها نیازی به توقف ودرگیر سازی ترمز دستی نمی باشد و امکان باز و بسته شدن کردن سقف با سرعت کمتر از50 کیلومتر در ساعت را دارا میاشد. قبل از پرداختن به جزئیات آخرین مدل پورشه 911 در زمان 4 ثانیه سرعت را از 0 به رقم 100 کیلومتر در ساعت میرساند و حداکثر سرعت در پورشه 911 به میزان 300 کیلومتر در ساعت می باشد که حاکی از توان بالای این خودرو می باشد .

Theme Design By BlueTheme.Ir